iPhone 13 Mini Sızdırıldı

Birçok kişi tarafından düşük satış adetleri sebebiyle tarihin tozlu sayfalarına karışacağı düşünülen iPhone 12 ailesiyle ilk ürününü gördüğümüz Mini serisi iPhone’lar görünen o ki iddiaların aksine bir sonraki seri olacak 13(12s de olabilir) serisinde karşımıza bir kez daha çıkacak.

Çinli haber sitesi ithome.com‘un yaptığı habere göre iPhone 13 Mini böyle gözükecek.

Ayrıca yapılan haberde 13 serisinin önümüzdeki Eylül ayında piyasada olmasının beklenildiği söylendi. Önceki seriyle kıyasladığımızda 2 kamera modülünün devam ettiği ve farklı olarak kamera modüllerinin dikey olarak konumlamak yerine çapraz olarak konumlandığı göze çarpıyor. Ayrıca yapılan haberde kalınlığın da arttığı bildiriliyor. Bu durum dağa önce sızdırılan CAD planlarıyla uyuşuyor.

Seriyle ilgili diğer sızıntılarda ise iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin Samsung tarafından üretilecek 120Hz, OLED paneller ile donatılacağını söyleniyor. Panel 1-120Hz arasında otomatik olarak geçiş yaparak güç tasarrufu sağlayacak. Ayrıca bu modeller ile TouchID’nin heri dönmesi bekleniyor. Yeni gelecek A15 çipi ile WIFI 6E desteği de bizlere sunuluyor olacak.

Kaynak: ithome.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir